Rreth Nesh

Rreth Nesh

Shërbimet e përshtatura dhe përvoja e pushimeve unike

I vendosur në breg të detit, Hotel Iliria ofron një restorant në vend që shërben ushqime tradicionale shqiptare, si dhe një kopsht dhe një bar. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion. Qendra e Sarandës është 1640 këmbë larg.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë një ballkon me pamje të pjesshme ose të plotë të detit. Çdo lloj njësie vjen me TV kabllor dhe një frigorifer, si dhe një banjo të pajisur me një dush. Disa njësi përfshijnë një aneks kuzhine bazë.

Kalaja e Lëkurësit të shekullit të 16-të është vetëm 0,6 mi larg dhe rrënojat e qytetit antik grek të Fenikisë mund të gjenden në një distancë prej 2,5 milje. Parku Kombëtar i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO është 9.3 mi nga prona. Stacioni lokal i autobusëve është 1640 metra larg, ndërsa Porti i Trageteve është 2297 këmbë nga Iliria. Aeroporti i Korfuzit mund të arrihet me traget dhe është afërsisht 12 milje larg. Prona ofron parkim falas.

Mëso më shumë

- Hotel Iliria

Akomodimi i qetësisë suaj mendore.

Restaurant

Wifi Falas

Dhoma Familjare

Bar

Sherbim ne dhome

Deshmite e të ftuarve tanë

- Hotel Iliria

4.5  


Ishte një eksperiencë shumë e mirë. Pritësit janë shumë të mirë dhe të dobishëm, ata treguan disa vende të këndshme për t'u vizituar. Dhoma ishte shumë e pastër dhe komode. Çmimi është i drejtë për atë që ofron. Vendndodhja është e mirë, afër qendrës së ushqimit. Pritësi tha që ne ishim të ftuarit e parë brazilian.

- Nelson

Brazil

5.0  


Vlera e mirë për paratë. Duket si hotel i drejtuar nga një familje. Pak e vjetëruar, por gjithçka ishte funksionale dhe dyshek shumë i mirë. Qëndruam dy netë dhe flinim si bebe. Stafi ishte shumë i dobishëm dhe miqësor.


Boštjan

Sloveni

5.0  


Stafi ishte i mrekullueshëm, ata ishin të gatshëm të na ndihmonin me gjithçka. Dhomat ishin të pastra dhe është një distancë shumë e shkurtër nga plazhi.

Lorika

Kosovo